Prodej developerský projekt

Detail developerského projektu

Každý bytový dům (B1 a B2)

Základy tvoří železobetonová deska, stěny jsou zděné a částečně betonové, stropy monolitické žel. betonové. V domě je celkem 22 bytových jednotek ve složení :

  • 2x 4+1
  • 8x 3+kk
  • 8x 2+kk
  • 4x 1+kk

Objekt je vybaven výtahem. V 1.NP jsou situovány dvě garáže pro čtyři vozidla, nebytové prostory a technická vybavenost.

Základní stavebně technické parametry pro zpracování jsou :

Šířka nové budovy
13,09 m
Délka nové budovy
38,61 m
Výška budovy od +-0,000
18,20 m
Zastavěná plocha
504,25 m2
Obestavěný prostor
9 540,40 m3

Před výstavbou bytového komplexu v Nové Roli se investor zaměřil na moderní technologie a trendy v bydlení. Základním prvkem ekologického a zároveň velmi kvalitního bydlení je systém kvalitního vyzdění budov z broušených cihel, které je typické pro všechny naše stavby u kterých se výrazně snižují tepelné ztráty, což představuje nezanedbatelnou tepelnou úsporu na vytápění bytů. Důraz se bral na to, aby, každý byt měl balkon nebo terasu se záměrem využít krásný výhledy do krajiny

Díky své poloze, modernímu a přitom velmi příjemnému designu, ohledu na trendy ekologického a úsporného bydlení jsou bytové domy B1 a B2 ideálním projektem pro všechny, kdo žijí aktivně a záleží jim na kvalitě jejich bydlení. Na své si přijdou rodiny s dětmi, které ocení specialitu projektu – ohrazenou zelenou zónu, ve které si mohou hrát děti v bezpečné vzdálenosti od ulice. Další výhodou je klid, který Nová Role nabízí spolu s velmi dobrou občanskou vybavenost a dopravní dostupností do blízkého okresního města Karlovy Vary, dále koupaliště, které se nachází v docházkové vzdálenosti včetně blízkého lesoparku.

Díky tomu všemu můžeme zařadit náš projekt co se týká architektonického zpracování mezi nejprestižnější rezidenční projekty vypracované v posledním období v našem regiónu.